Коломойський блокує отримання грошей МВФ, без яких на Україну чекає катастрофа — Богуш

Без кредиту Міжнародного валютного фонду, отримання якого блокує олігарх Ігор Коломойський, на Україну чекає катастрофа.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний аналітик Денис Богуш.

“Треба зрозуміти, що у Коломойського і в його людей, які з ним у різних схемах, вже дуже серйозна ситуація у світі. Деякі країни відкрили проти нього справи різні, і для Коломойського дуже важливо, щоб хоча б в Україні в нього все вийшло з ПриватБанком. Тому що, поки його президент і його люди у Верховній Раді, він ще може з ПриватБанком щось зробити.

Але для того ж президента і для країни дуже важливо, щоб нам дали допомогу (МВФ – ред.). Зеленський навіть просив депутатів про те, щоб вони за це проголосували. По-перше, тому ж Валютному фонду потрібно віддати гроші у другій половині року. А головне, що просто в України немає грошей на пенсії та соціальні виплати вже на три місяці. Тобто такий великий дефіцит бюджету, що без цих грошей нам нічого робити”, – сказав експерт.

Чтайте також:  "Всі місця були продані": депутат від "Слуги народу" заявив про вихід з партії (відео)

Богуш додав, що сьогодні лобі Коломойського у парламенті робить усе, щоб банківський закон, прийняття якого вимагає МВФ, не був ухвалений.

“Але у Коломойського є своє лобі у Верховній Раді. Він же за них платив гроші, і зараз вони відробляють ці гроші. І їм байдуже на Україну, на кризу. Це буде реальна катастрофа. І зараз катастрофа: люди не працюють, дуже багато лишилися без роботи, багато закритих підприємств, і через місяць будуть голодні бунти. Тобто у людей фізично немає грошей просто на їжу. А тут, якщо не буде допомоги Валютного фонду, то у нас точно буде дефолт”, – резюмував політтехнолог.