Безробітні українці зможуть отримати допомогу онлайн, список документів та куди звертатися

Для того щоб стати на облік, достатньо відправити через мережу інтернет пакет документів до обраного вами відділення

Як виявилося, в Україні безробітні не залишаться без соціальної допомоги. По всій країні Центри зайнятості заспокоюють: навіть незважаючи на те, що клієнтів особисто не приймають, гроші переводять вчасно і у повній мірі.

Про це стало відомо завдяки сюжету одного з українських телеканалів.

Для того щоб стати на облік, достатньо відправити через мережу інтернет пакет документів до обраного вами відділення:

-скан паспорту;

-скан ІПН-коду;

-скан трудової книжки;

-скан документа про освіту.

Сюди ж не забудьте додати заяву та номер особового рахунку, куди повинні надійти кошти. Серед нововведень також значиться те, що призначають виплати з першого дня звернення, а не з восьмого, як це було раніше. Не треба приходити особисто і тим, хто вже перебуває на обліку як безробітний. “Безконтактні” зміни діятимуть до кінця карантину.

Чтайте також:  В Україні можуть різко підвищити тарифи на воду та водовідведення: коли і наскільки

Начальник управління організації надання соціальних послуг Держслужби зайнятості Любов Бершадська поділилася ще деякими деталями: “Оскільки внесено зміни до порядку, тому людина не може фізично відвідати свого фахівця, а ми не приймаємо клієнтів. Прийнято рішення, що фахівці телефонують клієнтам і уточнюють їх намір, що вони будуть у статусі зареєстрованого безробітного, і лише після цього відбувається нарахування допомоги по безробіттю”.