Онлайн-стартап SoFi купує платіжну компанію Galileo за $1,2 млрд

Угода є вигідною для обох компаній

Фінансовий стартап SoFi погодився купити платіжну софтверну компанію Galileo за $1,2 млрд. Про це повідомляє CNBC.

За словами керівників обох компаній, угода з готівкою та акціями допоможе компаніям випускати нові продукти, розширюватись на міжнародному рівні та отримувати вигоду від переходу користувачів на цифрове фінансування.

Гендиректор SoFi Ентоні Ното сказав, що перехідна в онлайн прискорився через коронавірус, оскільки люди втратили доступ до фізичних банківських філій.

Galileo на десять років старший за свого нового власника, який спеціалізується на розробці програмного забезпечення та пов’язує банки з процесорами кредитних карт до допомогою АРІ або програмних інтерфейсів прикладного програмування.

Вперше ці дві компанії почали працювати на початку минулого року, коли SoFi почала використовувати Galileo в якості процесора платежів для SoFi Money.

Чтайте також:  Зеленський: Україна та Польща мають зробити перетин кордону комфортнішим для всіх

Клієнти Galileo, зокрема Robinhood, Chime, Monzo, Revolut, Varo і TransferWise, є конкурентами SoFi.

Джерела повідомили, що угода включає в себе $75 млн готівкою, $250 млн – у вигляді боргу по фінансуванню продавця та $875 млн у вигляді акцій компанії.

SoFi (Social Finance) – американська онлайн-компанія, яка займається особистими фінансами клієнтів, здійснюючи рефінансування студентських кредитів, іпотечних та особистих кредитів, інвестиції,тощо.