“У десятка немовлят.” В пологовому зафіксували спалах коронавірусу. Матері здорові

У пологовому будинку у місті Тімішоара на заході Румунії у десяти немовлят виявили коронавірус, хоча аналізи, які здали матері цих дітей, показали негативні результати.

Видання додає, що загалом у 49 матерів та їх дітей було взято проби 1 квітня, а лабораторія проводила тести 5 та 6 квітня. Але з 2 до 4 квітня були виписані дев’ятеро матерів із зараженими коронавірусом дітьми, одна жінка з дитиною залишається у медзакладі.

Міністр охорони здоров’я Румунії Нелу Татару наказав провести розслідування. Зазначається, що раніше в цьому пологовому будинку було виявлено коронавірус у 25 пацієнтів та медпрацівників.

Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу у Румунії досягла 4417.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Чтайте також:  На Київщини двоє маленьких дітей провалились у вуличний туалет: старша дівчинка померла, її брат - в реанімації