У Львові релігійний наставник 15 років ґвалтував дітей і знімав на відео

“Брат Роман” був релігійним наставником для дітей

47-річний чоловік у Львові вважався релігійним наставником для дітей, мав чи не бездоганну репутацію і його називали”братом Романом”. Однак згодом стало відомо, що наставництво в українця було збоченим.

Про це повідомляється на сторінці спільноти “Фемінізм в деталях”у соціальній мережі Facebook. Відомо, що рік тому, в 2020-му, при обшуку квартири підозрюваного були знайдені безліч щоденників, а також гігабайти файлів з відео і фотографіями з описом злочинів.

“Наставник” детально і педантично документував всі випадки своїх насильницьких дій. Тільки уявіть, записи Московченко вів аж цілих 15 років. А слідство змогло встановити 147 епізодів сексуального характеру щодо шести малолітніх та неповнолітніх дітей. Це при тому – що три потерпілих свідчити відмовилися взагалі. Кримінальну справу розпочали проти “батька Романа” після звернення однієї з постраждалих, нині вже повнолітньої жінки”, – йдеться в повідомленні.

Чтайте також:  Українець влаштував різанину у німецькому пабі: двоє госпіталізованих

Їй довелося дуже багато працювати з психотерапевтом і місцевою громадською організацією – центр “Жіночі перспективи” – щоб згодом зважитися заявити в правоохоронні органи про подію.