Надбавка до пенсії 400 гривень відкладається: українцям назвали новий термін додаткових виплат

Уряд переніс дату набавки для пенсіонерів

Кабінет Міністрів України переніс дату доплати для пенсіонерів віком від 75 до 80 років.

Відповідна інформація з’явилася на офіційному порталі Уряд.

Відомо, що в липні поточного року в уряді планують здійснити надбавку для пенсіонерів від 75 до 80 років на 400 гривень. Однак тепер у Кабміні назвали нову дату: згідно з Постановою №127 доплати пенсіонери отримають лише в жовтні поточного року.

Як і раніше, надбавка скласти 400 гривень і отримають її лише ті громадяни України, у яких розмір щомісячної виплати (з урахуванням всіх надбавок) менше, ніж розмір середньої заробітної плати в країні. Дану доплату отримають громадяни після досягнення 75-річного віку.

Раніше в уряді заявляли, що ВИПЛАТИ для пенсіонерів зазначеного віку зможуть досягти як мінімум 2500 гривень, однак це стосується лише тих громадян, чий страховий стаж досяг 20-25 років.

Чтайте також:  Гроші за мертві душі, або як оформити пенсію за покійних родичів

Також скасовується норма, згідно з якою з 1 березня 2022 року розміри щомісячної компенсаційної виплати повинні були збільшуватися на відповідний коефіцієнт.

При цьому встановлюється порядок перерахунку пенсії, починаючи з 1 березня поточного року. Щорічну індексацію будуть проводити, застосовуючи коефіцієнт збільшення показників середньої зарплати в Україні, який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11.

В уряді зазначили, що якщо розмір підвищення не досягає 100 гривень, то буде встановлюватися доплата до пенсії щомісяця.