У Португалії в автокатастрофі загинули двоє молодих українців

Сумна новина прийша до нас з Португалії.

В регіоні Alcobaça загинуло двоє молодих українців. Небайдужих просять допомогти рідним загиблих зібрати кошти, щоб перевести тіла в Україну.

“У нас у Португалії сталося страшне горе, загинули у аварії двоє молодих дітей, тепер треба перевезти їх на Україну. Давайте допоможемо батькам фінансово, хто скільки може. Дякую і вибачаюся, що звертаюся до Вас людей. Номер телефону Сніжани яка займається збором коштів 910649873.”

Також, у коментарях Надія вказала рахунок NIB рідних: IE77AIBK93548417598097 Pavlo Myron.

Як стало відомо, трагічна аварія трапилася у четвер 18 березня, близко 14:15 в регіоні Alcobaça на муніципальній дорозі між Патаясом та промисловою зоною Казаль-да-Арея.

Причини аварії розслідує місцева поліція. Все вказує на те, що дві машини їхали в різних напрямках, і одна з них не впоралася з керуванням, виїхавши з дороги та потрапивши під удар іншого автомобіля.

Чтайте також:  Українцям в Польщі виділили 4,5 млн злотих допомоги: хто зможе отримати

Коли на місце аварії приїхали рятувальники, то двоє молодих українців були вже без свідомості та потрапили в пастку всередині машини. Пожежникам довелося витягувати тіла спеціальними засобами, щоб можна було розпочати реанімаційні маневри, але на жаль врятувати українців не вдалося. Смерть обох виявилася підтвердженою на місці медичною групою INEM.

Загиблим українцям було 22 і 25 років відповідно.