Вибори мера Києва: Андрій Пальчевський та Віталій Кличко випереджають всіх конкурентів – опитування

Український бізнесмен і телеведучий Андрій Пальчевський, а також чинний мер Києва Віталій Кличко показали високі рейтинги на початок 2020 року

Так, ГО “Центр суспільного розвитку “ІНТЕР-АКЦІЯ” поділилися з Politeka.net результатами соціального дослідження, яке проводилося з 6 по 7 березня в столиці.

Так, рейтинг кандидатів виглядає наступним чином: Віталій Кличко (26,4% респондентів), Андрій Пальчевський (22,4%). Замикає трійку лідерів Микола Томенко (10,7% голосів виборців).

Також соцдослідження виявило, що на початок 2020 року порівняно з попереднім, є помітні зміни в плані впізнаваності лідерів перегонів. Якщо Андрій Пальчевський пішов в плюс, то у Кличка ситуація гірша.

Так, Пальчевського стали впізнавати частіше: цей фактор зріс з 63% до 64,2%. У його головного суперника Кличка цей показник впав – з 96 до 94%.

Невтішними виявилися результати оцінки діяльності чинного мера. З “п’яти” можливих балів респонденти найчастіше ставили Кличку “один” або “два”.

Чтайте також:  Прикордонники попереджають про можливе ускладнення руху на кордоні з Польщею: що відомо

Ми бачимо, що рейтинг Пальчевського зріс на 1%, а за критерієм рівня впізнаваності він, взагалі, зараз є рекордним: якщо ще кілька місяців тому ім’я Андрія Пальчевського було на слуху у 36,2% опитаних, то зараз показники сягнули цифри в 63,4%”, – зазначає директор Центру суспільного розвитку “ІНТЕР-АКЦІЯ” Юрій Лагутов, зазначивши, що подібне сталося через медійність Пальчевського, що активно коментує в мережі події, які відбуваються в країні.