Windows 11 – головні переваги над «десяткою»

Реліз Windows 10 відбувся вже досить давно, ще в 2015 році. Рекорд XP, яка залишалася актуальною всі нульові роки, вона не побила, хоча все одно вважається досить успішною. Особливо на тлі провальних Vista і Windows 8 \ 8.1.

Проте, у неї було безліч недоліків і проблем. Далеко не всі вони виправлялися оновленнями, незважаючи навіть на те, що виходили ці патчі регулярно.

Windows 11: прогрес не стоїть на місці
Терпіти глюки і неполадки Windows 10 залишилося недовго. Уже відомо, що Microsoft повним ходом веде розробку нової операційної системи з умовною назвою Windows 11.

Згідно інсайдерської інформації, пріоритети для майбутньої «вінди» такі:

  • Підвищення швидкості роботи.
  • Поліпшення систем захисту, що дозволить ОС стати менш вразливою до всіляких троянів і майнерів.
  •  Можливість в разі проблем швидко відновити операційну систему з автоматично створеної резервної точки відновлення.
  • Переробка стандартних додатків, уніфікація дизайну (умовна назва – Fluent Design).
  • Сподіваємося, що зникне різнобій в оформленні стандартних програм, який різав очі ще в «вісімці» і не був виправлений в Windows 10.
  • Суміщений інтерфейс для різних пристроїв, що використовують одну операційну систему.
  • Зміна технології установки оновлень, що дозволить встановлювати їх без перезавантаження. Зізнайтеся, постійні довгі «включення-виключення» вас теж дратують – це одна з найпоширеніших претензій до «десятки».
    Головне достоїнство одинадцятої вінди – вона буде безкоштовною, між іншим, вперше за всю історію операційних систем від Microsoft. Як же компанія збирається заробляти?  В першу чергу на різних додаткових сервісах, таких, як хмарне сховище One Drive або пакет офісних програм Office 365.  Будемо сподіватися, що збережеться можливість встановити замість них якісь безкоштовні програми з аналогічними функціями, наприклад, популярний безкоштовний пакет для офісу Open Office. Це, між іншим, знизить суми, які ви повинні заплатити при покупці нового комп’ютера, адже більше не потрібно буде купувати ліцензійну версію Windows до і без того не дешевої техніки.
Чтайте також:  Київський трамвай "зрадів снігу" і зійшов з рейок