Забудьте про свої гроші! Зеленський приголомшив словами – заберуть все. Затягнути паски!

Підготовлені урядом зміни до держбуджету передбачають скорочення зарплат усіх державних службовців.

Про це йдеться у відеозверненні до українців президента Володимира Зеленського

Хочу відзначити важливі ініціативи уряду щодо змін до державного бюджету. Фонд боротьби з коронавірусом становитиме 66 мільярдів гривень.

За ці кошти передбачено відчутно збільшити виплати лікарям, які протидіють коронавірусу. Також – купівля необхідного медичного обладнання та засобів індивідуального захисту. Виплати громадянам України, які через карантин, на жаль, втратили роботу. А ще – надання грошової допомоги сім’ям лікарів, які загинули від COVID-19. Ми хочемо застрахувати життя усіх медичних працівників, які задіяні в протидії коронавірусу.

Окремо від коштів Фонду майже 30 мільярдів гривень направляється нашим пенсіонерам. Зокрема, на індексацію пенсій та допомогу у розмірі однієї тисячі гривень. Жодна гривня, закладена на оборону України, не буде зрізана. Всі реформи Збройних сил, закупівля сучасного озброєння, виготовлення оборонної продукції – будуть продовжені.
Жодних скорочень не зазнають зарплати вчителям, стипендії студентам та видатки на наукову діяльність.

Чтайте також:  Почалося пекло! Зеленський сам перейшов на “надзвичайний стан”: відомий політолог сколихнув країну заявою

Підкреслю, що деякі видатки, на жаль, справді скорочуються, але тільки тимчасово й будуть обов’язково повернуті після подолання коронавірусу.

Затягти паски мусять усі державні службовці. Незалежно від рангу та посади, вже з 1 квітня їхня зарплата зменшиться.
Це стосується суддів, народних депутатів, прокурорів, працівників НБУ, ЦВК та багатьох інших чиновників. Такі ж самі обмеження стосуються й членів наглядових рад. Мільйонні зарплати та премії пішли в минуле.

Всі ці рішення є важливими і справді доводять філософію нового уряду – це уряд для людей. Вірю, що це буде підтримано українським парламентом, який у понеділок, 13 квітня, розгляне зміни до державного бюджету. Впевнений, що всі народні обранці стануть на бік українських лікарів, пенсіонерів, підприємців та всіх українців, які опинились у скрутній ситуації.

Впевнений, що всім депутатам не байдуже.

Чтайте також:  В Україні дозволили електронну торгівлю ліками

Окремо я хочу підтримати наших учителів з проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Ви – великі молодці! Ви подолали страх телекамер та у короткі терміни стали вчителями для всієї України. Вам вдячні мільйони батьків та школярів за доступ до знань. Помилитися – не страшно. Страшно – за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот. Страшно – це бути ніким і самостверджуватися за рахунок приниження інших людей.

Я кажу це кожному хейтеру, який вважав своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських учителів. Кожного дня вчителі видають майже 15 годин навчального пізнавального контенту для наших дітей.

Їхні уроки мають мільйони переглядів на телебаченні та мільйони переглядів в Інтернеті. Вони – Люди з великої літери, які працюють не заради грошей чи слави, а за покликом серця. Хейтери теж працюють за покликом серця. Тільки поклик цього серця – образити, принизити, знищити.