“Ніякого дива, звичайна халатність”: У СБУ назвали причину відсутності коронавірусу на Миколаївщині

Моторошний коронавірус швидко поширюється по території України – кожен день від нього вмирають українці.

Але в Миколаївській області до сих пір не було виявлено жодного випадку небезпечної хвороби. Тому співробітники СБУ вирушили туди з перевіркою і виявили грубі порушення при проведенні лабораторних аналізів зразків пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Як повідомив начальник управління СБУ Віталій Герсак під час сесії обласної ради, медпрацівники під час забору біологічних матеріалів у пацієнтів для перевірки на зараження небезпечною хворобою, використовували неякісні пробірки і речовини, в яких зберігаються аналізи.

“Зокрема медичні співробітники використовують нестандартні пробірки і неякісну хімічну речовину, яка відповідає певним нормам і стандартам, в яких зберігається відібраний матеріал. За наявними даними, вказане хімічна речовина виробляється в Миколаївському лабораторному центрі МОЗ України”, – розповів він.

Чтайте також:  Відсьогодні українці можуть самі замовляти мобільну бригаду для тестування на COVID-19

Також в СБУ розповіли про те, що через виявлені порушення результати проведених раніше перевірок не можуть відповідати дійсності, тому підлягають повторному лабораторному тестуванню.

Також Герсак заявив про намір провести екстрену нараду з інфекціоністами лабораторного центру, щоб розібратися в даній ситуації.