У Києві жінку, яка стікала кров’ю, не прийняли в лікарні через COVID-19

В одній з лікарень Києва жінці з аномальною маточною кровотечою відмовили в допомозі і госпіталізації, оскільки вона хворіла на коронавірус.

Пацієнтка перебувала на 14 дні хвороби, коли, згідно з протоколом, людина не становить небезпеки для оточуючих. Про це розповіла членкиня комітету Верховної Ради України з прав людини Ірина Суслова в Facebook.

“У місті карантин – нічим не можемо допомогти! Саме так сказали нашій подрузі з діагнозом аномальна маткова кровотеча в одній зі столичних клінік днями і відмовили в госпіталізації”, – написала киянка.

За її словами, подругу посеред ночі в напівнепритомному стані виставили на вулицю і запропонували викликати таксі, не надавши допомоги і не вислухавши.

“Друзі, я не буду детально розписувати, кількість дзвінків і комунікацій, які нам довелося зробити, щоб виправити цю ситуацію”, – зазначила Суслова.

Чтайте також:  Пенсіонер переказав на армію зібрані за життя 400 тисяч гривень, за це його нагородив президент

Жінка вважає, що в Україні кинули всі сили на боротьбу з коронавірусом, а інших хворих залишили один на один зі своїми проблемами. Більшість гінекологічних відділень столиці перепрофільовані для заражених COVID-19, нагадала Суслова.

“А значить при будь-яких ускладненнях знайти допомогу буде вкрай складно. І це, коли час йде на хвилини – треба говорити якими можуть бути наслідки?” – підкреслила жінка.

Суслова додала, що лікарі, які працюють з жінками хворими на коронавірус, повинні враховувати протипоказання. Оскільки певні препарати, що допомагають в боротьбі із захворюванням, мають побічні наслідки і можуть викликати аномальну маткову кровотечу, як і сталося у її подруги.

“Кожна людина, яка звертається до лікарні за допомогою, повинна її отримати! І карантин тут не виправдання”, – заявила киянка.