Жителів Прикарпаття просять не виходити з дому з 13:00 суботи до 6:00 понеділка

В Івано-Франківській області на 11-12 квітня введено додаткові карантинні обмеження.

Про це на брифінгу повідомили голови ІФ ОДА Віталій Федорів.

“Сьогодні мною було записано зверенння до краян з основною вимогою щодо залишення вдома на вихідних із 13:00 суботи до 6:00 понеділка.

Відповідально залишаймося вдома, не виходимо на вулицю. Я сподіваюся на ваше розуміння”, – сказав Віталій Федорів.

Віталій Федорів додав, що в області функціонує шість блокпостів. Органи поліції отримали завдання проводити більше заходів на річках, ставках, парках.

Зазначимо, у Чернівецькій області на вихідні прийняли рішення про обмеженняя роботи всіх торговельних об’єктів, незалежно від форм власності. Працювати зможуть лише аптеки.

АЗС на Буковині будуть працювати виключно для заправки машин служб екстреної допомоги: швидкої, рятувальників, поліції та газовиків.

За словами Віталія Федоріва, в Івано-Франківській області наразі не планується обмеження роботи продуктових магазинів і АЗС.

Чтайте також:  Європа почала скасовувати обмеження для туристів: які країни пішли назустріч мандрівникам

Як повідомляв КУРС, 9 квітня на селекторній нараді з головами ОДА та мерами великих міст прем’єр-міністр Денис Шмигаль рекомендував західним областям ввести на вихідні дні режим максимального обмеження пересування.

Це, за словами заступниці голови ОДА Марії Савки, необхідно для того, щоб розірвати ланцюг захворюваності та зменшити рівень поширення COVID-19.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомляв, що на нараді також обговорювалася можливість введення комендантської години на вихідні дні в Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській областях.