Китай може відмовитися від поїдання собак – Мінсільгосп КНР

У Китаї пропонують припинити їсти собак, оскільки вони «стали домашніми тваринами»

Китайська влада виключила собак зі списку худоби, дозволеної до розведення для споживання, пославшись на «прогрес людської цивілізації» і «громадське занепокоєння і захист тварин», передає видання Kyodo News.

Хоча собаче м’ясо китайці в деяких регіонах досі споживають, Міністерство сільського господарства країни заявило, що виключило собак зі списку, тому що «собаки перетворилися з традиційної домашньої худоби на домашніх тварин».

Громадськість повинна буде до 8 травня надати зворотний зв’язок щодо цієї ініціативи.

За даними Humane Society International, в Китаї в якості домашніх тварин утримують понад 90 млн собак і котів, при цьому приблизно 10 млн собак щороку вбивають для торгівлі м’ясом.

У списку, опублікованому в середу, згадується 31 вид і порода, включаючи свиней, корів, курей, кроликів і верблюдів, а також «особлива худоба», така як північні олені і страуси, яких можна розводити для споживання.

Чтайте також:  Публічне розкриття даних про заражених – метод Південної Кореї в боротьбі з COVID-19

Нова ініціатива є частиною ширших змін щодо зменшення споживання диких тварин після того, як появу коронавірусу COVID-19 простежили з ринку морепродуктів у місті Ухань, де також торгували дикими тваринами, включаючи кажанів і змій.

Уряд Китаю ще в лютому заборонив всю «незаконну» торгівлю і поїдання диких неморських тварин.

Нагадаємо, китайське місто Шеньчжень першим в країні заборонило споживання м’яса собак і котів на початку цього місяця.