Папа Франциск згадав Україну у великодньому посланні

Папа Римський Франциск у своєму великодньому посланні згадав війну на сході України.

Як повідомляє Vatican News, священнослужитель побажав якнайшвидшого повернення полонених додому. Також глава Ватикану висловив підтримку постраждалим у військових конфліктах (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Хай допоможе нам Господь подолати менталітет війни! Нехай сподобить він полонених повернутися здоровими до сімей та вселить можновладцям усього світу зупинити гонитву озброєнь”, – говорив Папа.

 

Також він розповів про жертв коронавірусу та закликав країни надати необхідну допомогу усім, особливо нужденним сім’ям.

“Воскреслий Христос є надія для тих, хто досі страждає від пандемії, для хворих і тих, хто втратив близьку людину. Господь нехай утішить їх і підтримає зусилля лікарів і санітарів. Воскреслий Розіпнутий є розрадою для тих, хто втратив роботу або переживає важкі економічні труднощі й позбавлений належного соціального захисту”, – сказав глава Ватикану.

Чтайте також:  В Польщі знайшли тіло українця: затримано двох його земляків

“Нехай Господь наставить державну владу надати необхідну допомогу усім, особливо нужденним сім’ям. На жаль, пандемія стала причиною драматичного зростання числа бідних і відчаю тисяч людей”, – додав він.

Крім того, Папа закликав проявляти солідарність і підтримку мігрантам. Він подякував Лівану та Йорданії, які приймають безліч біженців, що рятуються від сирійського конфлікту.

Відзначимо, що пасхальне богослужіння проходило з дотриманням карантинних заходів: кардинали та парафіяни були в масках і дотримувалися соціальної дистанції.

Нагадаємо, що у 2020 році Папа Франциск, звертаючись із традиційним пасхальним посланням до “Міста і світу”, також згадав про Україну і побажав припинення страждань населення її східних регіонів.