Десятки швидких вишикувалися у величезні черги в Москві: “везуть і везуть”, що відбувається

Масштаби зараження китайським вірусом у Москві набагато серйозніші, ніж про це розповідають на головних телеканалах країни.

Те, про що мовчить російська влада, все більше набирає обертів у мережі, де очевидці публікують свою інформацію про масштаби епідемії в столиці РФ.

Величезний резонанс викликала публікація водія «швидкої допомоги» з Москви Олега Пихтіна, який на сторінці в соцмережі показав чергу з аналогічних авто.

«Московські швидкі починають відправляти в найближче Підмосков’я, поки 25 «коронавірусніх» лікарень працюють на межі і ще 25 лікарень терміново переобладнують», – йдеться у публікації в групі «Московський активіст».

Пізніше з’явилося і відео черги з машин. Голос за кадром говорить, що їх – більше трьох десятків.

Спочатку користувачі звинуватили автора у створенні паніки, заявляючи, що автомобілі чекають в черзі на санобробку, однак Яна Кузнєцова спростувала ці зауваження. Її батько все життя пропрацював в госпіталі ветеранів воєн №3. Побачивши низку швидких по телевізору, він зателефонував колегам, щоб дізнатися, що відбувається.

Чтайте також:  Росія може призвати і три мільйони людей, кинувши їх з палицями на війну: аналітик – про мобілізацію

««Сан Санич, вибач, не можу зараз. Як на війні ми! Госпіталізували сьогодні більше сотні, а все везуть і везуть! Везуть і везуть». Це сказав живий чоловік, якого я знаю, моєму татові. А я, теж жива людина, пишу всім вам!», – почув він у відповідь.

За останньою інформацією, у Росії 13 584 осіб заразилися вірусом, 106 померли, 1 045 одужали.