Коронавірус у США: Трамп запровадив режим катастрофи у всіх штатах вперше в історії країни

Станом на ранок 12 квітня жертвами коронавірусу у США стали вже 20 577 людей. За останню добу померли ще майже 2 тисячі американців.

Вперше в історії США на території усієї країни проголосили режим major disaster – найбільшого лиха або катастрофи.

Останнім штатом, де проголосили режим надзвичайного лиха, став Вайомінг. Про це розповіли у Fox News. Заступник прессекретаря Трампа Джадд Дір відмітив, що вперше режим major disaster оголосили на всій території США.

COVID-19 у США: поточна ситуація
Наразі загальна кількість офіційно підтверджених випадків захворювання в країні складає понад 530 тисяч і ця цифра постійно зростає. Лише за минулу добу підтвердили більше за 30 тисяч нових випадків. Відповідні дані оприлюднив Університет Джона Хопкінса.
Коронавірус зафіксували вже у всіх 50 штатах, окрузі Колумбія та інших американських територіях. За офіційними даними, вже 30 453 пацієнти одужали й виписані з лікарень. Однак і кількість смертей вражає: 20 577.
Штат Нью-Йорк став одним з глобальних центрів пандемії COVID-19 у світі, адже саме там – більшість випадків зараження в США.

Чтайте також:  Вчителька тричі на тиждень займалась сексом з учнем: їх застукали на кладовищі (фото)

Станом на 12 квітня у штаті Нью-Йорк від коронавірусу померли вже 8 627 людей. Морги переповнені, в лікарнях не вистачає ліжок для хворих, а медики пишуть заповіти. Інфіковані тільки у місті Нью-Йорк вже понад 87 тисяч людей (разом зі штатом – понад 180 тисяч).
Це означає, що, згідно з офіційною статистикою, в одному тільки Нью-Йорку більше інфікованих, ніж у всьому Китаї, де раніше зареєстрували 81 907 випадків захворювання.

Президент Дональд Трамп визнав, що попереду – “дуже, дуже болючі дні”. За останніми оцінками, від 100 тисяч до 240 тисяч американців можуть померти від вірусу.

Коронавірус у США: що слід знати
Всесвітня організація охорони здоров’я попередила, що новим епіцентром поширення коронавірусу може стати США.
З 13 березня Сполучені Штати тимчасово зупинили на місяць транспортне сполучення з Європою, Великою Британією, Ірландією та Канадою.
13 березня Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан.
Згодом у США схвалили перші ліки проти коронавірусу – хворих лікуватимуть за допомогою плазми крові тих, хто вже одужав від коронавірусу.
Уряд США роздасть кожній родині по 3 тисячі доларів через коронавірус.
Окрім того, у Сполучених Штатах розпочинаються клінічні випробування вакцини проти коронавірусу.

Чтайте також:  Переломний момент війни: пацюки з корабля Путіна почнуть бігти вже дуже скоро