В благодійному комісійному магазині у штаті Оклахома жінка знайшла 42 000 доларів в одязі з секонд-хенду

Андреа Лессінг працює в благодійному комісійному магазині у штаті Оклахома. Мешканці міста жертвують туди власний одяг, який вже не носять. У крамниці його продають, а гроші віддають на благодійність.

Працівникам доводиться щодня перебирати багато речей, щоб підготувати їх до продажу. Одного разу, під час цього процесу, Андреа виявила несподівану знахідку – цілу купу грошей.

 

 

Працівникам доводиться щодня перебирати багато речей, щоб підготувати їх до продажу. Одного разу, під час цього процесу, працівниця комісійного магазину виявила несподівану знахідку – цілу купу грошей.

Жінка, яку звати Андреа Лессінг взяла до рук 2 светри, які були загорнуті разом. Між ними вона побачила багато конвертів, в середині яких були гроші. Спочатку, Андреа подумала, що це, звичайно ж, підробка. Але після перевірки виявилося, що купюри справжні – всього там було 42 тисячі доларів.

Чтайте також:  Українцям хочуть платити по дві пенсії: хто і скільки отримає після нової реформи

 

Серед конвертів були й документи, які дозволили адміністрації магазину розшукати власника грошей та повернути їх. Таке буває дуже рідко.Працівниця комісійного магазину розповіла, що коли вони знаходять посеред одягу гроші чи речі, які потрібно було б повернути – розшукати того, кому вони належать, практично неможливо.

Андреа зізнається, що на хвилину у неї промайнула думка про те, що можна залишити гроші собі. Але вона швидко схаменулася, та повідомила своєму керівництву та власникам забутих грошей про знахідку. Вона пояснює свій вчинок тим, що вірить у карму.

“У мене є донька, і я дуже її люблю. Я не можу нею ризикувати, бо знаю, що коли ти робиш щось хороше, добро обов’язково до тебе повернеться. І навпаки,” – говорить жінка, яка знайшла гроші.

Ця думка була вірною. Коли справжні власники грошей повернулися до магазину, вони дали Андреа 1000 доларів (28 тисяч гривень) винагороди за її чесність та справедливість. Жінка планує витратити їх на день народження своєї 6-річної дочки.

Чтайте також:  Німецькі вчені планують концерт на 4000 осіб, щоб вивчити, як поширюється хвороба