8-річна блогерка Міла Маханець відстає у мовному розвитку: мама дівчинки заявила про домашнє насильство

Мати Міли заявила, що у її доньки із 13-річним підлітком “дитячі стосунки”.

Мати 8-річної блогерки та моделі Міли Маханець, котра на фото позує у відвертому вбрані та цілується із 13-річним Пашею Паєм, Дар’я Маханець заявила, що її донька страждала від домашнього насильства.

Так, Дар’я заявила, що вона не бачить нічого поганого у стосунках її доньки із підлітком Вона зазначила, що це – “дитячі стосунки”.

Також жінка прокоментувала те, що Мілана не відвідує школу. За її словами, це сталось, бо та не знайшла відповідного навчального закладу для своєї популярної доньки. А те, що у дівчинки затримка у мовному розвитку – це нібито через домашнє насильство.

“Вона зовсім не відстає в розвитку від однолітків. А затримка мовного розвитку – це наслідок того, що Мілана була свідком домашнього насильства! У нас у п’ять років дитина не могла скласти речення, говорила по складах. Коли ми пішли від мого чоловіка, нам просто нікуди було йти. У мене не було ні роботи, ні грошей. І тоді служби не цікавилися”, – каже Дар’я.

Чтайте також:  У Києві дітей рятували з палаючого готелю - "Бачила копа з немовлям на руках"

Водночас мати Міли відмовилась відповідати на запитання, чи бив її колишній чоловік.

Нагадаємо, тато 8-річної моделі Мілани Маханець Олександр відреагував на скандал навколо стосунків доньки з 13-річним блогером Пашою Паєм. Він заявив, що шокований.