Колишній депутат Київради спалив дружині авто і намагався спалити квартиру

Коли приїхали поліцейські, місцеві мешканці почали скаржитися на нетверезого чоловіка, який приїхав на автомобілі Bentley та підпалив квартиру на 16-му поверсі.

45річний Віталій Даниленко влаштував пожежу у багатоповерхівці: туди переїхала його дружина з чотирьма дітьми. З дружиною у нього конфлікт. Він намагався потрапити до квартири, а потім підпалив особисті речі дружини просто посеред тамбура. Сусіди ледь встигли вибігти з приміщення.

Пожежники встигли загасити полум’я до того, як воно перекинулось на сусідські квартири. Сам палій нікуди не тікав. Одразу на місці його затримала поліція. Чи був той на підпитку – встановлюють слідчі.

Даниленко приїхав на Бентлі: спочатку намагався потрапити до квартири, приїхав із документами права власності. Родина вже багато років тут не жила, дружина з дітьми повернулась сюди нещодавно. Ключів у нього не було, тож викликав поліцію. З’ясовувати стосунки з дружиною ходив разом з копами, та ті згодом поїхали. А за півгодини коридор запалав. Сама колишня дружина Юлія коментувати конфлікт відмовилась. У соцмережі два тижні тому написала, що чоловік забрав її телефон і намагається зганьбити. Згодом з’явився іще один допис – що розлучення – це завжди боляче. Копи також перевіряють причетність Даниленка до підпалу автомобіля дружини – авто згоріло три дні тому. Підпал зафіксували камери спостереження.

Чтайте також:  У Львові батьки не могли потрапити в квартиру де залишилась дитина

Палій зараз перебуває у кімнаті тимчасового тримання у відділку поліції. За умисне пошкодження майна колишньому депутату загрожує до 10 років за ґратами.