Вижили більше! Ляшко звернувся до українців. Хороші новини у Вербну неділю

Українська система охорони здоров’я поки дозволяє надати допомогу всім зараженим коронавірусом в країні. З 266 виявлених за останню добу хворих – 26 дітей. На даний момент в Україні задіяно менше 10% кількості апаратів ШВЛ.

Про це під час чергового брифінгу розповів головний санітарний лікар і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в неділю, 12 квітня.

Так, за словами чиновника, з нових 266 нових випадків захворювання Covid-19, 26 підтверджені у дітей. Ляшко зазначив, що приріст нових випадків за добу склав 10%, а показник летальності в країні 3%. При цьому за останню добу госпіталізовано 83 людини, з яких 9 вже підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Ляшко зазначив, що на даний момент для інтенсивної терапії задіяні 54 апарату ШВЛ для хворих коронавірусом. При цьому ця кількість не перевищує 10% із загального числа апаратів в Україні.

Чтайте також:  Зірку Ані Лорак на алеї слави в Чернівцях офіційно відправили за "русским кораблем"

Заступник міністра охорони здоров’я також зазначив, що з десяти чоловік, які одужали за останню добу, семеро є медпрацівниками. Також від хвороби оговталася одна дитина.

“Показник одужання другий день перевищує кількість людей, які померли від коронавірусної хвороби”.