Повідомили Зеленському про жінку яку везли 2.5 години до лікарні і в цей момент вийшов з ладу ШВЛ, жінка померла.

Джерело з Офісу Президента повідомляє, що президенту доповіли про жахливий випадок загибелі мешканки Одеської області, яку везли 2.5 години до лікарні і в цей момент вийшов з ладу ШВЛ, жінка померла.

Губернатору Одеської області Максиму Куцю знову «прилетить», президент був дуже злий.

Як повідомляє місцеве видання – мешканка Захар’євського району, яку 2,5 години везли 50 км в опорну лікарню. Померла через важку форми пневмонії, але коронавірус у неї не підтвердили. Всьому виною жахлива дорога в Подольску, де знаходиться опорна лікарня.

Також швидка була неукомплектована, апарат штучної вентиляції легенів взяли з ЦРЛ, але по дорозі він відключився.

Джерело з Одеси повідомляє, що зараз чиновники ОДА хочуть повісити всю провину на місцевих медиків.

Ситуація вже на контролі в Офісі Президента. Крайніх не буде, резюмує телеграм-канал Легітимний.

Чтайте також:  У Запоріжжі чоловік влаштував стрілянину в супермаркеті

В свою чергу, Смерть мешканки Одеської області від пневмонії в лікарні Подольська, куди її везли на “швидкій” 2,5 години з Захар’євської ЦРЛ, розташованої всього в 50 кілометрах, зацікавила прокуратуру.

Наглядове відомство взяло “на контроль” хід досудового розслідування за фактом смерті пацієнтки, повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

В ході розслідування правоохоронці мають намір перевірити, як медпрацівники виконали свої обов’язки. Зараз проводяться першочергові слідчі дії, після проведення яких буде вирішено питання щодо оголошення винним про підозру.

Окрім того, варто зазначити, що Президент України Володимир Зеленський розглянув петицію про відновлення на посаді міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка набрала понад 27 тис. голосів.

Із 25 тис. необхідних. Президент подякував українцям за петицію, але заявив, що він не збирається виконувати дану вимогу.

Продовження трансформації охорони здоров’я в Україні необхідно навіть у такий важкий час коронавірусної епідемії, заявив Зеленський на офіційному сайті президента України.

Чтайте також:  Володимир Зеленський звернувся до народу й політиків Словаччини: про що говорив (відео)

Президент нагадав, що 30 березня Верховна Рада призначила міністром охорони здоров’я Максима Степанова, а також про те, що з 1 квітня розпочався другий етап медичної реформи в Україні.

Зеленський додав, що Степанов головними напрямками своєї діяльності вважає боротьбу з коронавірусом та продовження медичної реформи.

Зазначимо, З 24 квітня в Україні розпочнеться процес виходу з карантину через коронавірус COVID-19.

Як заявив в інтерв’ю головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, якщо українці будуть дотримуватись карантинних заходів. І головне, не порушувати карантин на Великодні свята, то вже скоро побачать позитивну динаміку.

За його словами, першим послабленням карантину, ймовірно, буде дозвіл на прогулянки в парку.