В США введуть «карантин» для паперових доларів зі східної Азії

ФРС також розглядає питання полегшити виплату кредитів людям, які постраждали від коронавірусу

 

У США збираються створити окремий карантин для всіх азіатських доларів, які будуть потрапляти в країну з боку східних держав. Також гроші будуть проходити спеціальну обробку, повідомляє Федеральна резервна система, на яку посилається Reuters.

Регіональні банки ФРС, які допомагають управляти грошовою масою, будуть відкладати поставки доларів з Азії на термін до 10 днів, перш ніж обробляти і перерозподіляти їх у фінансові установи.

Також агентство повідомляє, що Федеральна резервна система США розглядає питання про те, як вона може спонукати фінансові компанії пом’якшити умови погашення кредитів для людей, які постраждали від коронавірусу.

Фінансові регулятори США готують заходи на випадок непередбачених обставин, включаючи обмеження на поїздки і працю з дому, щоб фінансові установи могли ефективно контролювати фінансові ринки в умовах подальшого поширення коронавірусу в США.

Чтайте також:  Дитяче авто за дорослою ціною: Bugatti представила новий дитячий автомобіль

Перші три випадки вірусу були діагностовані в окрузі Монтгомері, штат Меріленд, де проживають тисячі федеральних працівників, які щодня приїжджають в офіси в сусідньому Вашингтоні.

Такі агентства, як Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC), Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) і банківські регулятори також мають офіси в Нью-Йорку, Сан-Франциско і Нью-Джерсі, де були зареєстровані випадки захворювань на коронавірус.

В цих умовах фінансові установи скасовують і обмежують поїздки, скасовують конференції і деякі зовнішні зустрічі, готуючись до всіх можливих сценаріїв.