“Облаштували блокпости”: На Миколаївщині відбувається немислиме. “Ізолювали ціле село”

За два дні COVID-19 в регіоні- “феномені” підтвердили у чотирьох осіб.

Число випадків коронавірусу в Миколаївській області зросла до чотирьох. Перші два діагнози COVID-19 підтвердилися у мешканок села Воронівка Вознесенського району 11 квітня. На наступний день вірус знайшли у двох осіб, які з ними контактували.

– Обидві контактні особи відносяться до тісного кола спілкування з хворими за релігійною ознакою (спільні служіння на дому), – повідомили в обласній адміністрації.

Один з нових хворих також живе в селі Воронівка, другий – в районному центрі. Всього обстежили 31 контактну людину. Біля села відразу ж після підтвердження перших випадків коронавірусу почали облаштовувати пункт пропуску. На ньому будуть цілодобово чергувати правоохоронці і медики.

Миколаївська область довгий час залишалася єдиним регіоном, в якому не було хворих на коронавірус. Перевірити роботу медиків приїжджав заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, але порушення знайшла СБУ. Нібито для лабораторної перевірки зразків пацієнтів проводилася і використовувалася неякісне хімічна речовина.

Чтайте також:  СБУ «привітала» з Днем Росії патріотичними білбордами

Перші хворі в Миколаївській області жінки – пенсійного віку, вони повернулися з Польщі. Зараз вони лікуються в Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб.