Кернес пропонує харків’янами 9 травня вийти з фотографіями дідів на балкони

Кернес пропонує Харків янам 9 травня вийти з фотографіями дідів на балкон.
Якщо карантин до цього часу скасують, то ходу і святкування все ж таки проведуть.

У Харкові планували масштабні святкування 9 травня. Але через карантин містянам запропонували вийти на балкони із фотографіями дідів та прадідів.

Про це написав мер Харкова Геннадій Кернес.

За його словами, у місті планували масштабне святкування 75-ї річниці перемоги в Другій світовій війні, під час якого мали бути масова хода “Полку безсмертної перемоги” та святковий концерт. Втім через карантин вони можуть не відбутися.

“Закликаю всіх, кому дорогі і День Перемоги, і пам’ять ваших великих предків, які цей день “наближували, як могли”.

Приєднатися до акції “Полк Безсмертної Перемоги” не виходячи з дому. Я закликаю вас 9 травня, рівно о 12:00 вийти на балкони ваших квартир з фотографіями ваших дідів і прадідів і провести загальноміську хвилину Мовчання, Пам’яті та Подяки їх подвигу”. – написав Кернес.

Чтайте також:  Журналістка Лугова, на яку напали в поїзді, відсудила в "Укрзалізниці" компенсацію в розмірі 100 тис. грн

Водночас він каже, що якщо ситуація з карантином і надзвичайною ситуацією в країні зміниться, то у Харкові все ж таки проведуть ходу.

“Але і ті харків’яни, які вважають 75-ту річницю Перемоги над фашизмом Великим Святом, і хочуть взяти участь в цій акції, повинні до неї підготуватися. Роздрукувати фото своїх славних дідів і прадідів, оформити їх в рамки.

Але обіцяю вам, що навіть якщо ми не зможемо провести цю акцію на вулицях міста. Харків все одно на гідному рівні вшанує пам’ять загиблих і вже пішли героїв війни. І скаже “Спасибі” ще живим ветеранам так, що ці слова подяки почує вся Україна” – заявив Кернес.