У напрямку Закарпаття помітили колону військової техніки і гвинтокрили (ФОТО, ВІДЕО)

Планові тактичні навчання підрозділів Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України розпочалися на Західній Україні

В соціальній мережі ФБ виникла паніка у громадян, у зв’язку з побаченою ними військовою технікою на трасі Київ -Чоп. Зокрема Сергій Воят опублікував відео:

“До уваги громадськості та ЗМІ!

На Західній Україні в рамках перевірки готовності до виконання завдань за призначенням визначених військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України розпочалися планові тактичні навчання.

Під час навчань будуть відпрацьовані питання переміщення підрозділів, десантування та різні тактичні дії в гірській місцевості.

Дії підрозділів Десантно-штурмових військ забезпечуватимуться бойовими літаками Повітряних Сил, бойовими вертольотами армійської авіації та інженерно-саперними підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України.

Закликаємо громадян не хвилюватися! Дані заходи підготовки здійснюються із врахуванням відповідних рекомендацій та обмежень у зв’язку із карантином.

Чтайте також:  У Зеленського допустили спалах кору та туберкульозу в Україні: «Щоб сиділи по домівках»

Десантно-штурмові війська як і решта підрозділів Збройних Сил України продовжують підвищувати свою бойову майстерність для захисту громадян та територіальної цілісності України.”