У Львові чоловіка, який бив дружину та викрав дітей, намагаються виправдати: правозахисниця розповіла деталі

У Львові намагаються виправдати чоловіка, який для того, аби покарати дружину за розголос фактів домашнього насильства, викрав їхніх спільних дітей.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила правозахисниця, лідерка Жіночого руху Ірина Суслова. Вона розповіла, що жінка не бачила дочок близько року. Водночас, за словами Суслової, діти піддаються психологічному тиску – чоловік нібито “навчає” бити маму, коли та намагається з ними побачитись.

Як розповіла Суслова, знайомі подружжя тепер запевняють, що кров на обличчі жінки, яка була показана на відео, – це варення.

Відео (18+), зняте нібито після побиття жінки її чоловіком, можна подивитися за посиланням.

“То не кров, а розмазане варення – стверджують тепер знайомі, щоб захистити кривавого тирана від нібито наклепів тендітної жінки. Денис Ткачов, заможній топменеджер з IT-сектора компанії Globallogic – з виду зразковий сім’янин, а по факту – холоднокровний кат. Йому було мало знущань з жінки. Він пішов далі: щоб покарати її за спробу чинити опір та розголос насильства – забрав дітей. З червня минулого року Маріанна бачила своїх дочок не більше, як годину. Й тепер вже вони зневажають та б’ють маму при зустрічі – бо так наказав батько”, – зазначила Суслова.

Чтайте також:  Підозрюють у розкраданні бюджету: У Львові судитимуть керівництво «Муніципальної варти»

Правозахисниця додала, такі історії непоодинокі – часто жінки залишаються сам на сам з тираном, а поліція та органи опіки дивляться на подібні ситуації “крізь пальці”. Наразі Жіночий рух спільно з ГО “Громадський контроль” втрутились та знайшли для потерпілої адвоката, який відстоюватиме її права.

“Таких жертв домашніх тиранів набагато більше, і наша мета – захистити їх на законодавчому рівні. Наразі йде підготовка до реєстрації законопроекту, що раз і назавжди розставить крапки над “і” в питанні викрадення дитини одним із батьків! Це явище має стати злочином – офіційно. А законодавство мусить передбачати чітке покарання за ці дії”, – розповіла Суслова.

Відомо, що ініціаторами вказаного законопроєкту в парламенті мають виступити представники депутатської групи “Партія “За Майбутнє”. А до його розробки Жіночий рух залучив спеціалістів громадської організації “Публічний контроль”, досвідчених адвокатів, суддів різних рівнів та жінок, які стали жертвами викрадення дитини іншим із батьків.

Чтайте також:  Українців не на жарт розізлили "пацани з кадилами", які влаштували масштабну ходу в Києві – "Зараза в Лаврі"

Законопроєкт планують презентувати вже до кінця квітня цього року.