П’яні футболісти рознесли поїзд Ужгород-Київ: “в одних трусах виламав двері”

У потязі Ужгород – Київ стався інцидент за участю кількох гравців футбольного клубу “Колос” (Ковалівка).

За словами однієї з пасажирок, нетверезі спортсмени влаштували дебош у вагоні, виламала двері в їхньому купе, нецензурно лаялися та ображали дівчат.

Пасажирки, до яких приставали спортсмени, звернулися в поліцію із заявою.

Як розповіла Марія, футболісти сиділи в сусідньому купе, щось гучно відзначали, стукали їм в стінку, а потім і у двері.

“Вони кричали там, веселилися, мат-перемат… Заснути було неможливо. Потім вони стукали, стукали, стукали… А близько другої ночі один з них просто виламав нашу двері… Дві дівчинки, які були на нижній полиці, намагалися її утримати, а я дзвонила провідниці”, – згадує дівчина інцидент, який стався ще 4 квітня.

Одна з дівчат згодом змогла ідентифікувати 3 з 4 гравців ФК “Колос”, які тоді всією командою поверталися з Ужгорода після матчу з “Мінаєм” (рахунок був 0:0). За її словами, це були Володимир Лисенко, Вадим Мілько і В’ячеслав Чурко.

Чтайте також:  П'яниця-мати "подарувала" маленьку дочку незнайомцям під Києвом: "більше не потрібна"

Марія розповідає, що провідниця звернулася за допомогою до начальника поїзда. Спочатку бешкетники довго не відкривали йому двері свого купе, нецензурно його ображали, кричали “Я тобі зараз е**ло розіб’ю!” Потім зрештою відкрили.

Незабаром після відходу начальника поїзда у вагон прибули співробітники охорони, які залишалися в купе дівчат до прибуття в Київ.

“Той, який виламав двері, був в одних трусах. А його товариш, який потім довго ходив і розповідав, що щось забув, що хоче поговорити, вибачитися, якого охорона відтісняла, не давала до нас підходити – той був одягнений у футболку і труси” – розповіла дівчина.

Уже в Києві на вокзалі дебоширів зустріла поліція і працівники Укрзалізниці.

Зазначимо, що сьогодні, 20 квітня, нападник “Колоса” Володимир Лисенко – один з “героїв” розповіді пасажирки – відзначає свій день народження.

Чтайте також:  П’яна вечірка з продовженням: у Первомайську підліток зґвалтував 35-річну жінку

У мережі активно обговорюють “гулянку” футболістів у потязі Ужгород-Київ – користувачі інтернету “іронізують”, що спортсмен вже відзначив свій ДН заздалегідь. Також юзери дивуються, чому немає реакції клубу на даний скандал.

Вже в поїзді з Ужгорода заздалегідь зазначив. Позиція клубу де?
Вітаю чемпіона Укрзалізниці з вільної боротьби
Ви не дописали: “наш нападник на беззахисних дівчат”
Герой купе?
Це той, який влаштував п’яний дебош в поїзді та приставав до беззахисних жінок?
І що? Знову Колос буде мовчати в ганчірочку? Я дуже сподіваюся, що цього нападника на дівчат дивака добряче оштрафують, і змусять вибачитися офіційно!
Раніше повідомлялося, що недавно діти-спортсмени “розгромили” вагон Укрзалізниці, і провідниця показала відео інциденту.