Подробиці жахливої ДТП. Діти перебувають у комі в Дніпропетровській обласній лікарні, лікарі роблять усе для їхнього порятунку.

Жахлива аварія сталася на трасі Дніпро – Запоріжжя в четвер, 22 квітня.

На пішохідному переході біля села Братське автомобіль Peugeot на великій швидкості збив двох дітей – 12-річних хлопчика і дівчинку. Зараз вони перебувають у комі в Дніпропетровській обласній лікарні, лікарі роблять усе для їхнього порятунку.

Четверо школярів поверталися додому вдень, вони вийшли на нерегульований пішохідний перехід біля свого села Братське. У цей час на великій швидкості на них налетіло “Пежо”. Двоє встигли відскочити, а ось Світлана Гец і Костя Коваль не змогли ухилитися від удару.

Авто підкинуло їх на капот, а потім дітей розкидало по дорозі. Машина проїхала ще кілька метрів і лише тоді зупинилася.

“Ми саме їхали назустріч на іншому боці дороги. Бачили, як діти вийшли на пішохідний перехід. А “Пежо” було ще досить далеко, але воно за лічені секунди долетіло до переходу і збило цих дітей. Удар був дуже сильний, діти були без тями”, – розповіла OBOZREVATEL очевидиця Леся.

Чтайте також:  Без матері залишився - 12-річний син. Загинула 33-річна лікарка Ірена Куценко

За кермом автомобіля виявилася 27-річна дівчина. За словами тих, хто був на місці ДТП, вона закрилася у своєму автомобілі й розмовляла по телефону. На місце прибігли родичі постраждалих дітей. Одна з мам була в розпачі.

“У неї була просто істерика, вона металася від дитини, до поліції, потім намагалася накинутися на водійку. Можливо, тому та й сиділа, закрившись у машині. Потім водійка почала плакати, ймовірно, у неї теж був шок від того, що сталося. Маму весь час зупиняли люди, вона була у нестямі від горя”, – каже Леся.

На місце ДТП досить швидко приїхали поліція і швидка допомога. Дітей забрали в обласну лікарню. Там OBOZREVATEL повідомили, що їхній стан дуже важкий, загроза для життя зберігається.

Жителі вимагають встановити світлофор
Жителі Братського та Новоолександрівки зараз збирають гроші на лікування постраждалих Свєти й Кості. А також мають намір перекривати дорогу на цій ділянці. Оскільки дуже давно вже звертаються до влади з проханням встановити на цій жвавій трасі світлофор. Але ніхто на них не звертає уваги.

Чтайте також:  Плакали і просили їсти: батьки покинули 4 маленьких дітей у будинку і пішли пиячити