У Тернополі з дитячої лікарні виписали усіх заражених.

Двоє пацієнтів, а саме мама з дитиною, вже одужали від COVID-19.

У понеділок, 13 квітня, із Тернопільської міської дитячої лікарні виписали чотирьох пацієнтів, у яких раніше діагностували новий тип коронавірусу COVID-19.

Серед них двоє дітей та двоє дорослих, повідомили у тернопільському штабі для боротьби з коронавірусом у Facebook.

“В однієї мами та дитини – повне клініко-лабораторне одужання: контрольні ПЛР-дослідження мазків на COVID-19 – від’ємні. Решта перебуватимуть на самоізоляції вдома під наглядом лікаря, – йдеться у повідомленні. – Від 26 березня в інфекційному відділенні пройшли лікування 11 пацієнтів – 7 дітей і 4 дорослих”.

Як повідомлялося, в Україні 13 квітня кількість інфікованих новим типом коронавірусу зросла до 3 201. Зокрема, 273 пацієнтам COVID-19 підтвердили у медзакладах Тернопільщини.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Чтайте також:  “Київ треба змінювати”: з’явився ще один кандидат на пост мера столиці