“Вихід з карантину!”: Глава МОЗ зробив важливу заяву. “Недоцільно говорити, тільки коли…”

В Україні за останню добу зафіксували рекордну кількість нових хворих на коронавірус – 392 пацієнти. Тепер загальна кількість хворих на COVID-19 становить 3764 людини. Максим Степанов наголосив, що у таких умовах говорити про вихід з карантину недоцільно.

МОЗ розглядає варіанти виходу з карантину та умови, за яких це може відбутися. Але послаблення карантинних заходів можливе лише після зниження захворюваності. Про це очільник МОЗ розповів під час брифінгу.

Степанов додав, що Україна аналізує та вивчає досвід інших країн щодо механізму та етапів виходу з карантину.

Зважаючи на сьогоднішній антирекорд за кількістю захворюваності, я вважаю, що говорити про вихід з карантину є недоцільним. Вихід з карантину буде можливий, коли ми побачимо стале зниження захворюваності на COVID-19, – заявив Степанов.

Коронавірус в Україні: основне

Чтайте також:  Зростання ринку ПК стало найбільшим за останнє десятиліття – Canalys

Станом на 15 квітня в Україні зафіксували 3 764 випадки зараження коронавірусом. Одужати вдалося 143 людям, померли – 108.

12 березня Україна ввела карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він мав тривати до 3 квітня, але уряд продовжив обмеження до 24 квітня.

Крім того, Рада посилила кримінальну та адміністративну відповідальність за недотримання карантину.

В Україні тимчасово закрили ринки, торгові центри, перукарні, кінотеатри тощо. Досі працюють лише аптеки, АЗС та продуктові магазини.