До останнього дзвоника готуються не тільки діти, а й батьки: чи потрібно дарувати подарунки вчителям

Чи потрібно балувати вчителів дорогими подарунками

До останнього шкільного дзвоника готуються не тільки учні, а й їхні батьки. Вони роблять школі і вчителям дорогі подарунки, які боляче б’ють по гаманцю.

У багатьох навчальних закладах хочуть вітати вчителів не тільки цукерками і квітами – дарують кругленькі суми в конвертах, ювелірні прикраси, і навіть путівки.

Відбувається це навіть на карантині. Одна з мама першокласниці розповідає, що втомилася витягати з гаманця кругленькі суми.

Гроші йдуть на книги, на подарунки дітям, і на презенти для викладачів.

“Взяли зробили вироби – подарували. Сиди і пишайся, тобі діти вдячні. Навіщо від батьків. А подяка грошова, це, вибачте, зарплата” – розповідає Світлана.
В один момент терпіння все ж урвався, і вона пішла з батьківського чату. Батьківський комітет відразу почав кидати натяки, що до дитини може змінитися ставлення, і, далеко не в кращу сторону.

Чтайте також:  Міносвіта: вчителі не отримають додаткові виплати за карантин

Психолог розповідає, що не схвалює такої ініціативи у вигляді дорогих подарунків. Ці речі здатні розбалувати викладачів, і вони потім будуть без сорому це вимагати.

“Подарунок повинен бути символічним, і перш за все, подарунок це висловлювання свого ставлення до вчителя. Якщо, дійсно ми цінуємо вчителя, ми бачимо його роботу ” – розповідає психолог.