400 тисяч педофілів: правоохоронці викрили масштабну платформу дитячого порно

У Німеччині правоохоронці викрили масштабну платформу з дитячою порнографією. Вона працювала з липня 2019 року. Підозрюваних обшукали та затримали.

Платформа у даркнеті називалась Boystown. Мережа налічувала понад 400 тисяч учасників. Про це повідомили у німецькому Федеральному відомстві у кримінальних справах.

Деталі розслідування
Правоохоронці провели обшуки у 7 містах 14 та 15 квітня 2021 року. Зокрема обшукали домівки підозрюваних на землях Північного Рейн-Вестфалію, Баварії та Гамбургу.

Трьох чоловіків затримали у Німеччині, а ще одного спільника спіймали у Парагваї. Його мають віддати німецьким правоохоронним органам. Чоловікам висунули підозру в адмініструванні порнографічної мережі.

Що відомо про злочинців
Всі підозрювані перебувають під вартою. Чоловік, якого затримали у Парагваї, вже багато років мешкає в Латинській Америці. Він є громадянином Німеччини

У Гамбурзі затримали підозрюваного, якого у Федеральному відомстві назвали “найактивнішим членом мережі”. З липня 2019 року він опублікував у ній понад 3,5 тисячі матеріалів.

Чтайте також:  У Тернополі псих розстріляв дітей у шкільному дворі: "Понад 30 поранень"