Ізраїль заборонив своїм громадянам в’їзд в Україну та Ефіопію: повний список країн

Громадянам Ізраїлю через пандемію коронавірусу (COVID-19) заборонили відвідувати сім країн: Україна, Ефіопія, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика та Туреччина.

Як повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я країни, заборону ввели з 3 травня. Водночас вона не поширюється на пасажирів, що здійснюють пересадку в цих країнах, якщо пересадка не вимагає перебування в аеропорту понад 12 годин.

Також не заборонені поїздки з гуманітарною метою, на спортивні збори та змагання, а також візити офіційних представників державних структур.

Зауважено, що громадяни Ізраїлю, які проживають у вище зазначених країнах, можуть повернутися туди, подавши відповідну заяву до комісії з розгляду виняткових випадків.

Водночас іноземці та співробітники ізраїльських державних служб не повинні подавати для відвідування цих країн спеціальні прохання.

Крім того, громадяни Ізраїлю (включно з вакцинованими та перехворілими на COVID-19), які повертаються з цих держав у країну, повинні пройти самоізоляцію протягом 14 днів або 10 днів за наявності двох негативних ПЛР-тестів (один на в’їзді в Ізраїль – обов’язковий для всіх, хто прибуває в країну, другий – на дев’ятий день ізоляції).

Чтайте також:  «А може Аваков – ангел»: глава МВС відповів критикам, які називають його «чортом»