Кіркоров зізнався, як Білик змінила його життя, Пугачова виявилася не єдиною

Відома українська співачка Ірина Білик активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно 50-річна знаменитість виставила уривок з незвичайного відео, гучно відсвяткувавши свій ювілей 6 квітня і заінтригувавши шанувальників.

Так, зіркова красуня знялася для документальної драми про свою кар’єру і особисте життя “Ірина Білик 5.0”, зізнавшись, через що їй довелося пройти. Про Ірину також розповідали свої історії такі зіркові колеги, як Філіп Кіркоров, колишній коханий Дмитро Коляденко, чоловік Аслан Ахмадов.

Варто відзначити, що Кіркоров в уривку зізнався, як Білик змінила його життя, назвавши красуню “співачкою кохання”. Сама ж співачка згадала, як в 20 років її не пускали в готель, де жили народні артисти, їй дуже хотілося довести, що вона може підкорити Україну своїми піснями, які, до речі, майже всі написала сама собі.

Чтайте також:  "А більш пристойної панамки для дитини не знайшлося": маму дівчинки булили і вимагали гроші у дитсадку

Фолловери залишилися в захваті: “Королева нашої естради. ❤️”, “Вас неможливо не любити!!! дуже хочеться Ваших пісень з Асланом!!ви як два рази зійшлися дві душі в унісон, напишіть і заспівайте удвох❤️❤️❤️”, “Вірно Кіркоров сказав – СПІВАЧКА ЛЮБОВІ ❤️”, “Люблю Білик дуже давно с90х, я вірила в неї, синьоокою голубкою, звучала у мене на касеті постійно.”, “Ви, справді, унікальна і неповторна артистка!”, ” Ви дійсно Співачка Любові ❤️❤️❤️”.