Google вирішила залишити на постійній дистанційній роботі 20% співробітників.

Приблизно 20% співробітників Google залишаться на дистанційній роботі на постійній основі навіть після пандемії, повідомляється в зверненні гендиректора Alphabet і Google Сундара Пічаї.

«Близько 60% співробітників Google будуть збиратися в офісі кілька днів на тиждень, ще 20% будуть працювати в нових офісах, а 20% будуть працювати з дому», – пояснив глава компанії, пише Forbes.

Google планує перейти до формату гібридного робочого тижня, коли більшість співробітників Google три дні працюватимуть в офісі і два дні – там, де їм зручніше. При цьому деяким фахівцям може знадобитися перебувати в офісі більше трьох днів на тиждень, залежно від їхніх робочих обов’язків.

Крім того, співробітники зможуть подати заявку на переведення в офіс компанії в іншому місті або дистанційну роботу: якщо це не вплине на ефективність їх роботи, то керівництво може схвалити таке прохання. Компанія стверджує, що при останніх двох варіантах зарплату співробітника скорегують відповідно «до нового місця розташування».

Чтайте також:  Західна Європа втрачає потрібних їй іммігрантів.

У майбутньому планується, що до чотирьох тижнів на рік співробітники Google зможуть тимчасово працювати не в основному офісі, а з будь-якої точки світу після схвалення керівництва.

Компанія також буде надавати додаткові вихідні, називаючи їх днями «перезавантаження», найближчий з яких призначений на 28 травня.