Радбез ООН збере засідання через загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною

Рада безпеки ООН 16 травня проведе термінове засідання через загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною. Засідання розпочнеться у другій половині дня.

Реакція ООН на події на Близькому Сході
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш Генсек ООН відреагував на удар по редакціях ЗМІ в Секторі Гази напередодні заявив, що стурбований через авіаудар, який ізраїльські військові завдали по офісах ЗМІ в Секторі Гази. Він нагадав, що будь-які невибіркові удари по цивільному населенню і структурам ЗМІ порушують міжнародне право. Їх потрібно уникати за будь-яку ціну.

До загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною призвели судові слухання щодо виселення палестинців з їхніх домівок у Східному Єрусалимі.
Після цього між палестинцями та правоохоронцями спалахнули сутички на Храмовій горі. Сотні людей постраждали.
Після цього почалися регулярні масові ракетні обстріли з обох сторін Палестина обстріляла Ізраїль ракетами – той стріляв у відповідь, є загиблі. Бойовики з Сектору Гази випустили у бік Ізраїлю сотні ракет. Сили Ізраїлю у відповідь обстріляли територію угруповань.

Чтайте також:  Кращі міста для життя в 2020 році за версією Resonance Consultancy.

З ізраїльської сторони вже загинули щонайменше 10 людей, з палестинської – майже 140, зокрема понад 40 дітей Наймолодшому 4 роки: внаслідок загострення між Ізраїлем і Сектором Гази загинули 42 дитини.