Швидко втік! Яценюк приголомшив вчинком під стінами суду. Парубій зблід – накинулись на Зеленського

Юрист Андрій Портнов відреагував на слова Яценюка та КО, під стінами суду. Подаємо його слова в оригіналі:

Те, що відбувається зараз в суді з підозрюваною в підпалі і умисному вбивстві членом партії Порошенка, Чорновіл – угода між Генеральною прокуратурою і ДБР з Порошенком і самою фігуранткою з боку злочинців.

Всі беруть участь в узгодженому поданні, точно знаючи, що суд не вийде за рамки клопотання ДБР, що пропонує не брати вбивцю під варту.

Мета шабашу – показати якусь справедливість в розслідуванні і просування справ щодо попереднього режиму.

Наступного разу не обов’язково бруднити цим вбивством будівлю суду, краще відразу беріть в оренду приміщення цирку.Також раніше Портнов зазначив:

В цьому і є їхня ключова сутність – використовувати чиюсь смерть, Голодомор. В бивства на Майдані або війну на Донбасі для свого дешевого піару, утримання влади і прагнення наживи. Корчити біля пам’ятників пики з лампадками, а після закінчення церемонії красти лампадки і квіти.

Чтайте також:  В Україні пропонують заборонити TikTok

Слідство повинно порахувати кожну витрачену гривню і направити справу до суду. Ну і буде не зайвим перевірити, чи не обікрали вони вже свій музей Майдану.

Такі слова вочевидь юрист висловив після виступу Яценюка. Сам Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк разом з соратниками з НФ і Майдану прийшли підтримати Тетяну Чорновіл в Печерський районний суд, де проходить засідання по політично мотивованим звинуваченнями ГБР.

“Те, що відбулосяз затриманням генерала Служби безпеки України, який є одним з ключових російських шпигунів в українській правоохоронній системі. Для мене є свідченням лише одного – такі ж шпигуни сидять зараз в Державному бюро розслідувань і в Генеральній прокуратурі”, – підкреслив лідер НФ.

“Справи, розпочаті проти активістів Майдану, є ніщо інше, як робота російської агентури в Україні”, – підкреслив він.

Чтайте також:  Яценюк: Коли в Україні пропонують забрати в олігархів їхні ЗМІ, я чую: "Давайте підімнемо ці ЗМІ під себе"

Арсеній Яценюк звернувся до президента України та голови Служби безпеки України: “Невідкладно проведіть ретельну перевірку і виявіть всіх російських щурів в ГБР і ГПУ. Відкличте політично мотивовані підозри проти Тетяни Чорновіл. Закрийте кримінальні виробництва проти В’ятровича”.

“Зупиніть політичні переслідування і не йдіть по шляху Віктора Януковича”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Українці ж зазначають, що генерал і мережа ФСБ в Україні повинні були чиститись ще 6 років тому, а не зараз. Як пише телеграм-канал Політика страни, після свого спічу, Яценюк швидко втік в супроводі трьох машин.