Вибили зуб, зламали палець та ребро: у столиці підлітки жорстоко побили ветерана АТО, а медики прогнали з лікарні (фото)

Нещодавно у Києві сталася жахлива трагедія – двоє молодиків вдарили по голові ветерана АТО та жорстоко побили його, знімаючи все на відео зі словами “смотрите, как мы х*ярим дедушку”.

Постраждалий – Віктор Сімончук. Про інцидент розповів його двоюрідний брат Андрій Пархоменко на сторінці у “Фейсбуці”.

Пархоменко зазначив, що нелюди били Віктора упродовж 10 хвилин, він був без свідомості. На щастя, небайдужа людина згодом викликала швидку.

Швидка допомога привезла його в 17-ту лікарню, однак “медики” не захотіли надавати йому допомогу, подумавши, що ветеран АТО – безхатько.

Варто зазначити, що Віктору було надзвичайно погано, він благав, щоб його залишили до ранку, однак так звані медики вигнали його вночі на вулицю без речей, телефону та грошей.

Чоловік зумів самостійно повернутися додому. На наступний день його відвезли у стаціонар, де діагностували перелом ребра, пальця, численні гематоми та вибитий зуб.

Чтайте також:  Зникла 16-річна дівчина: фото, прикмети допоможіть в розшуку

В минулому Віктор був бійцем АТО, танкістом, упродовж трьох років захищав Україну на передовій, за що в 2015-му був нагороджений орденом Богдана Хмельницького третього ступеня.