Працівники Amazon задумали організувати «онлайн-забастовку»

Співробітники вимагають перегляду внутрішньої політики та відновлення звільнених працівників

Частина працівників Amazon закликала своїх колег організувати «онлайн-страйк» із вимогою, щоб керівництво компанії відновило звільнених співробітників, а також переглянуло відношення до персоналу, який працює на складах. Про це повідомляє CNBC.

Для участі в страйку, запланованому на 24 квітня, усі працівники мають одночасно взяти вихідний. Протестну акцію організовує група захисту інтересів працівників компанії Employees for Climate Justice. Минулого тижня Amazon звільнила двох лідерів групи Емілі Каннінгем та Марен Косту, які відверто критикували кліматичну та трудову політику компанії.

Amazon заявила, що звільнила Косту та Каннінгем за «неодноразове порушення внутрішньої політики». Прес-секретар пояснив, що компанія підтримує право кожного співробітника критикувати свого роботодавця, але «це не дає їм повного імунітету».

Завдяки віртуальному страйку, група має намір натиснути на керівництво Amazon, щоб компанія змінила своє відношення до працівників, які виступають проти її політики, а також наполягають на відновленні усіх працівників, яких було звільнено «на основі вибіркового застосування політики». До того ж, група хоче, щоб Amazon змінила свою політику зовнішніх комунікацій, яка забороняє співробітникам розповідати про бізнес компанії без схвалення керівництва.

Чтайте також:  Міський транспорт, дитсадки та спортзали: в 13 областях можуть посилити карантин