Трубаров подав позов до суду щодо поновлення на посаді керівника Фонду держмайна – Сенниченко

Адмінсуд Києва прийняв до розгляду позов колишнього в.о. голови Фонду

Колишній виконуючий обов’язки голови Фонду державного майна Віталій Трубаров подав до Окружного адміністративного суду міста Києва позов щодо свого поновлення на посаді. Про це повідомив голова Фонду Дмитро Сенниченко на брифінгу в п’ятницю, 17 квітня.

«Пан Трубаров також пішов в український справедливий суд і Адмінсуд Києва прийняв його позов по поновленню на посаді. При цьому, він мотивував пропущення термінів подання цього позову тим, що він начебто боявся екс-прем’єра Гончарука та його уряду, щоб почати поновлюватися. Тепер уряду Гончарука немає і він не боїться», – сказав Сенниченко.

Нагадаємо: 19 вересня 2019 року Верховна Рада призначила Cенниченка головою ФДМУ.

Більше про те, на які цілі підуть кошти, отримані від приватизації, для чого на стратегічні підприємства призначають тимчасових директорів та як ФДМ має намір очистити продаж держактивів від корупції, читайте в інтерв’ю Дмитра Сенниченка: «Наше головне завдання – повернути довіру до приватизації».

Чтайте також:  Лікарі зробили все можливе, щоб врятувати життя 21-річної матері і дитини в Києві: "приїхали додому і..."