СБУ обіцяє відреагувати на приїзд в Україну російського репера Басти

Служба безпеки України отримала декілька звернень від народних депутатів та представників громадськості стосовно можливої заборони в’їзду в Україну російському реперу Басті (Володимиру Вакуленку).

“У зв’язку з відвідуванням ним тимчасово окупованої території АР Крим з порушенням встановленого законодавства України порядку та наявністю в його діях окремих ознак адміністративного правопорушення Службою безпеки України у березні цього року поінформовано Державну прикордонну службу України для розгляду в межах компетенції та прийняття рішень”, – резюмували в СБУ.

 

Крім того, в спецслужбі додали, що в разі отримання даних щодо правопорушень Вакуленка будуть реагувати.

Нагадаємо, активіст Сергій Стерненко повідомив, що російський репер Баста (Василь Вакуленко) приїхав до Києва. Активіст зауважив, що раніше реперу заборони в’їзд на територію України, адже він неодноразово виступав в окупованому Криму.

Як відомо, нардеп Олексій Гончаренко вже звернувся до СБУ з проханням заборонити російському реперу Басті в’їзд на територію України.

Чтайте також:  Зеленський: Україна та Польща мають зробити перетин кордону комфортнішим для всіх

Раніше повідомлялось, що російський репер Василь Вакуленко, відомий під псевдонімом Баста, якому в 2017 році забороняли в’їзд в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму, планує дати два концерти в Києві.

Крім того, репер Баста (Василь Вакуленко) в інтерв’ю російській журналістці Ксенії Собчак відмовився відповідати на питання щодо того, якій країні належить Крим.

Нагадаємо, Служба безпеки зняла заборону на в’їзд в Україну російському музиканту Василю Вакуленку, відомому як репер Баста.