Як компанії у США допомагатимуть працівникам, які перебувають у самоізоляції через коронавірус

Американські компанії Uber, DoorDash, Instacart, Postmates і Lyft планують створити спеціальний фонд допомоги своїм працівникам, які захворіли короновірусом і змушені тимчасово не працювати.

Підприємства нададуть детальніший проект із фінансування співробітників упродовж кількох днів, повідомляє PYMNTS.com.

Компанії заговорили про матеріальну допомогу своїм працівникам після того, як один із водіїв Uber захворів на коронавірус. За словами представників сервісу таксі жоден із пасажирів, які контактували з водієм, не заразилися вірусом.

Уперше про виділення цими компаніями фінансової допомоги своїм працівникам заговорив один із сенаторів Конгресу США. Політик зазначив, що більшість робітників цих підприємств працюють як фрилансери, вони не мають медичного страхування й не мають відпустки.Деякі водії стверджують, що в разі підтвердження діагнозу матеріальної компенсації від компанії їм буде недостатньою Адже більшість із них не отримує оплачуваної відпустки у зв язку з хворобою, і це є значною проблемою, з якою борються як самі працівники, так і політики.

Чтайте також:  У США зійшов з рейок і спалахнув потяг з небезпечними речовинами: людей просять не виходити з дому

Тим часом компанії виступають проти нового закону штату Каліфорнії, який вимагає від них класифікувати водіїв як працівників компанії.

Сервіс таксі Uber погодився надавати фінансову допомогу працівникам, інфікованих коронавірусом. Представники компанії зазначили, що з часом планують виділяти кошти для своїх співробітників не тільки в США, а й в усьому світі.