“Популізм для того, щоб подобатися людям”: нардеп про боротьбу Зеленського з олігархами

На думку політикині Анни Скороход, боротьба з олігархами виглядає дуже міфічно і ні до чого вона не приведе.

В Україні відбувається міфічна боротьба з олігархами, яка ні до якого результату не приведе. Таку думку в етері ток-шоу “Політклуб Віталія Портникова” на “5 каналі” висловила народна депутатка від групи “За майбутнє” Анна Скороход.

“Починали з Ігоря Коломойського, і я не бачу, щоб там щось вирішилося. Тепер переключилися на Віктора Медведчука. У нас зараз судовий орган перетворився на РНБО. Кажуть про вплив на медіа. Якщо подивитися, кому належать телеканали, то нам треба закрити всі телеканали, окрім двох, які належать державі, і по одному з них щоб показувати “Лебедине озеро”. Оце тоді буде відсутній вплив на медіа”, – розповіла вона.

Політикиня також заявила, що зараз влада створює реєстр олігархів.

Чтайте також:  «А може Аваков – ангел»: глава МВС відповів критикам, які називають його «чортом»

“Створюють реєстр. Реєстр для 10 осіб? Чи в нас там будуть продавати місця? Якась дуже дивна боротьба. І воно більше схоже на популізм для того, щоб подобатися людям. При цьому ні до якого результату воно просто не приведе”, – підсумувала Анна Скороход.

Нагадаємо, раніше кандидат політичних наук Андрій Ковальов заявив, що регулярні заяви президента Володимира Зеленського про боротьбу з олігархами нічого не варті, адже він залишається маріонеткою в руках олігархів і ніколи не боротиметься з рукою, яка його годує.