Forbes назвав найбагатших жінок світу – Кайлі Дженнер навіть поруч не стоїть

В 2019 році в рейтингу Forbes виявилося 243 жінки-мільярдерки. У той же час з’явилася і наймолодша з них – 21-річна модель Кайлі Дженнер, яка заробила 1 млрд доларів за рік. У рейтинг найбагатших жінок світу увійшли:

Франсуаза Беттанкур Майерс. Співвласниця L’Oréal, 65 років – $49,3 мільярда.Онука засновника компанії L’Oreal вперше потрапила до списку Forbes минулого року, а в 2019 піднялася до 20 рядка і стала лідером серед жінок. До неї перейшли 33% акцій L’L’oreal в 2017 році, коли померла її мати, Ліліан Беттанкур.Еліс Волтон. Співвласниця корпорації Walmart, 69 років – $44,4 мільярда.

Її сім’я володіє роздрібною мережею Walmart, проте Еліс відразу вливатися в сімейний бізнес не стала. Замість цього молода випускниця університету Трініті вирішила спершу попрацювати самостійно. І тільки отримавши достатньо досвіду в аналітиці і брокерській справі, дівчина взяла частку батьківської компанії.

Чтайте також:  До Польщі не впустили українців з купленими довідками про навчання в поліцеальній школі

Жаклін Марс. Голова правління компанії Mars Incorporated, 79 років – $23,9 мільярда.Свою частку в компанії Жаклін успадкувала. За освітою вона антрополог, однак відсутність знань і досвіду в бізнесі анітрохи не заважають їй заробляти величезні статки на продажу відомих шоколадок.

Ян Хуэйянь. Найбагатша жінка Китаю. Головний акціонер компанії Country Garden, 37 років – $22,1 мільярда.Ян донька фермера і будівельника, який побудував свою компанію Biguiyuan з нуля, а в 2007 році віддав доньці 70% акцій Country Garden.

Сюзанна Клаттен. Власниця фармацевтичної компанії Altana і великий акціонер автоконцерну BMW, 56 років – $21 мільярд.

Сама забезпечена жінка Німеччини отримала частки в Altana і BMW у спадок від свого батька. Вона зайнялася розвитком обох компаній згідно з вимогами нового часу.