Анастасія Приходько з синцями під очима злякала фанатів: “Що ти робиш, ненормальний?”

Анастасія Приходько зізналася, що ночами не спить через малюка

Відома українська співачка, заслужена артистка України Анастасія Приходько часто радує публіку новими публікаціями в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 70 тисяч осіб.

Якось до цього жінка виставила фотографію з малюком, який пив її молочко, і усвідомила, що її груди більше не буде красивою, проте буде медаллю на тілі і гордістю, що у неї вистачило сил, контролю і нервів, щоб дати дитинко вбирати її молочко.

Зараз вона придумала для себе хештег #СонДляСлабаков, яким буде користуватися протягом наступних п’яти років.

“А синці які хто проживає на дні океану? Спанч Боб Сквепенс! Ну ось треба мені це співати на початку першого? Сон для слабаків-це буде мій хештег на найближчі п’ять років, а потім я буду з ранку спати, тому що вчу своїх дітей… що ти робиш, ненормальний. Ви подивіться на нього, зараз же стрибне. Я їх вчу, щоб вони снідали з ранку самі – це сирки, йогурти, пластівці. І я тоді можу поспати, і так з п’яти років. Треба почекати п’ять років. З одного боку добре, що він переплутав день з ніччю, я вдень можу дітям приділяти увагу, поки він спить. І вони не ображаються, потім я хочу спати ввечері, а не співати пісню “Хто проживає на дні океану? Сквепенс”, – каже жінка протягом декількох Instagram Stories.

Чтайте також:  Полякова відвела 15-річну доньку на процедури для дорослих