Самиці стрибають на людей: у Дніпрі активізувалися отруйні павуки

У Самарському районі Дніпра у селищі Одинковка місцеві знаходять у себе на земельних ділянках отруйних павуків та їхні нори.

Так, нещодавно місцевий житель спіймав величезного павука і запитав у мережі, що це за вид.

“Підкажіть, будь ласка, що за павук, знайшли в норі на городі, Ігрень. Одинковка”, – написав Станіслав Жовненко.
У коментарях користувачі Мережі зазначили, що це – південноруський тарантул.

Укус цієї зарази, отруйний. Аж до летального результату. Висока температура до 48 годин, сильний набряк, лихоманка, жар, печіння, свербіж. Мою бабусю вкусив 2 роки тому, рука стала, як боксерська рукавичка, оперували. Особливо небезпечний для тварин, людей похилого віку і дітей до 16 років.

Агресивно поводяться самки з дітьми. Можуть стрибати вверх до метра. Спостерігала, як мама оберігала своїх малят. Чесно кажучи, страшно.

Чтайте також:  Карпатські села атакують вовки

Я, будучи підлітком, бачив, як він стрибає і стріляє рідиною в стрибку. Жах.

Щось їх дуже багато розвелося.

Довідка. Тарантула південноруського вважають найбільшим павуком в Україні. Довжина його тіла сягає від 2 до 3,5 см, а з лапами — від 4 до 7 см. Тіло вкрите густими волосинами і темними смугами, які прикрашають головогруди. Там же розміщена чорна пляма — характерна риса, що нагадує шапочку. Укус тарантула для людини здебільшого несмертельний, у деяких людей може проявлятися алергічна реакція, що супроводжується сильним болем, набряком, відчуттям свербіння, висипом навколо місця укусу. У тяжких випадках — утруднене дихання, нудота, блювота, запаморочення, нерідко розвивається анафілактичний шок.

Нагадаємо, що у Нікополі Дніпропетровської області чоловіка вкусив павук. В результаті постраждалому довелося ампутувати обидві ноги.