Президент Бразилії долучився до протесту проти введення обмежень в країні через COVID-19

Наразі Бразилія посідає перше місце серед країн Латинської Америки за кількістю заражених

 

Президент Бразилії Жаір Болсонару взяв участь в демонстрації в столиці країни Бразиліа проти обмежувальних заходів, введених у зв’язку з пандемією коронавірусу. Всього в акції взяли участь близько 600 осіб, повідомляє DW.

Учасники акції зажадали закриття парламенту і виступу армії на боці Болсонару. Президент на акції виступив з промовою, яку змушений був кілька разів переривати через кашель.

Як повідомляється, раніше парламент і глави регіонів в Бразилії ввели заборону на вихід з дому через COVID-19. Болсонару, своєю чергою, розкритикував заходи, він неодноразово називав вірус «невеликим грипом», а боротьбу з його поширенням «істерією». Окрім того, Болсонару нещодавно відправив у відставку популярного в країні міністра охорони здоров’я Луїса Енріке Мандетта, який був одним з головних прихильників соціального дистанціювання в Бразилії.

Чтайте також:  Карантин від 25 січня: як працюватимуть кінотеатри, музеї, чи дозволені концерти та дискотеки

Наразі Бразилія займає перше місце серед країн Латинської Америки за кількістю заражених коронавірусом. За даними Worldometer, станом на 20 квітня в країні нараховується 38 654 заражених та 2462 смертельних випадки. Болсонару 17 квітня виступив з пропозицією відкрити кордони з сусідніми державами.