Українку у Польщі побив та погрожував координатор агенції з працевлаштування +ВІДЕО

Українку у Польщі побив координатор агенції з працевлаштування, де вона працювала біля 8 місяців. Пізніше вона отримала погрози через розголошення інформації про знущання. Схоже на те, що це далеко непоодинокий випадок.

В Інтернеті відеоблогер Андрій Марисюк опублікував відео з розповіддю українки про побиття координатором агенції з працевлаштування Caro Work Вадимом К. Жінка записала розмову на телефон. Чоловік накинувся на неї з кулаками, вибив телефон з рук. На відео чути плач жінки та нецензурну лайку. Запис випадково залишився на телефоні і зараз фігурує у справі, як доказ.

Інцидент трапився 3 травня 2021 року у Дзержоньові у квартирі, яку за оплату надавала агенція праці зі Свідниці. Як розповідає на відео сама Ірина, вона вирішила допомогти своєму знайомому, який чекав на грошовий переказ з України та не мав де переночувати. Він мав пожити у неї 2 дні. Та після цього терміну він не з’їхав, а зателефонував Вадиму К, якого теж знав. Ввечері, її знайомий таки виїхав, і щойно він покинув квартиру до неї увійшли троє осіб разом з Вадимом К., а що було далі описує відео.

Чтайте також:  Для “своїх” закон неписаний: Садовий і його спонсори зводять готель на місці парковки у центрі Львова

Після побиття Ірина звернулася до лікарні зняти побої, а також до місцевої поліції подати заяву.

На наш запит поліція у Дзержоньові підтвердила, що 4 травня до них звернулася українка з заявою про погрози та побиттям. На початку червня поліція передала матеріали у справі до районної прокуратури. Вирішується питання про порушення кримінальної справи, поінформував прес-секретар місцевої комендатури поліції Марцін Зонбек.

Прокуратура перевіряє вказані у заяві звинувачення, але станом на 11 червня кримінальне провадження, ще не відкрито.

«У цій справі жодна особа не має статусу підозрюваного. До цього часу були зроблені процесові дії з постраждалою. Отримана медична документація та переклад телефонної розмови між жінкою та потенційним підозрюваним, теж громадянином України, — повідомив спеціально для InPoland.net.pl прес-секретар окружної прокуратури в Слідстві Томаш Орепук.

Правоохоронні органи неофіційно повідомили, що Вадим К. не знаходиться у Польщі. Так як у Польщі тривають процесуальні дії та нікому не пред’явлені звинувачення, у міжнародний розшук цю особу оголосити ще не можуть.

Ми відвідали агенцію з працевлаштування, де працювала Ірина. З керівництвом не вдалося поспілкуватися особисто, але фірма надала офіційну відповідь відносно ситуації з побиттям українки.

Чтайте також:  У річці в Італії знайшли труп українки

Співвласниця агенції праці Моніка Муха підтвердила, що бачила відео, а вже колишній координатор звільнений з роботи за статтею 52 Кодексу праці – тяжке порушення основних обов’язків працівника або вчинення працівником злочину.

Натомість зазначається, що на момент запису відео вже не працювала у них, і була звільнена 29 квітня 2021 року. А вже «колишній координатор в той день не виконував роботу, бо мав вихідний.

За версією агенції, цей інцидент не має нічого спільного з їх фірмою, а то був «конфлікт чоловіка і жінки на приватному фоні».

Нагадаємо, у відео фігурує не тільки Ірина, а і інші особи, які заявляли про факти насилля та мобінгу на роботі.

Після опублікованого блогером відео, Ірина відмовилася давати нам коментарі, повідомивши через Андрія Марисюка, що розголосу у справі достатньо.

Якщо ви зіткнулися з подібними фактами у себе на роботі, або стали жертвою насилля зв’яжіться з нашою редакцією. Анонімність гарантована.