Хапав за волосся та різав: Ірина Білик заявила про побиття чоловіком

Українська співачка Ірина Білик вперше відверто розповіла про сімейну драму – її бив колишній чоловік – хореограф Дмитро Коляденко.

Співачка, яка зараз заміжня за фотографом Асланом Ахмадовим і виховує чотирирічного сина Табріза, згадує минуле без гіркоти, але визнає, що всі чоловіки її дуже любили і вона ні про що не шкодує.

Так, наприклад, Білик розповіла, що її колишній чоловік Дмитро Коляденко, з яким в неї зараз теплі і ніжні стосунки, раніше різав картини в квартирі і хапав її за волосся.

“Діма різав картини, хапав мене за волосся. Юра Нікітін запропонував вийти заміж, подарував обручку. Коли я відмовилася, він забрав її. Якби в моєму житті не трапилися ці драми, я б ніколи не змогла написати стільки пісень”, – розповіла співачка.

Білик повідомила, що Коляденко бив її до синців на голові, вона навіть писала заяву в поліцію.

Чтайте також:  Українець повісився на дорожньому знаку в Польщі — через проблеми в сім’ї та гроші

“Я знімала побої на голові. І ці жінки з міліції хотіли Діму вбити, коли побачили мої синці, садна. Але я йому все простила, ми продовжуємо спілкуватися, тому що він дуже талановита людина, дуже душевний. Напевно, ці дивні речі з людиною робила велика любов. Він і справді дуже ревнивий”, – зізналася зірка.

Як повідомила Білик, зараз Коляденко все одно любить тільки її, у нього не було серйозних романів після стосунків зі співачкою